Kwintesencja elegancji i komfortu

Tym razem przedstawiamy metamorfozę dwupoziomowego mieszkania. Zachwyca ono elegancją i komfortem z wykorzystaniem przestrzeni w każdym calu. Znalazło się tutaj wiele doskonale zaprojektowanych przez naszych architektów detali tworzących wyjątkowy design. Wyszukane i bardzo dobrze dobrane materiały wykończeniowe, meble, dekoracje, sprzęty i oświetlenie są dopełnieniem starannie wykonanych prac przez współpracujące z nami ekipy budowlane i stolarzy.

Eleganckie wnętrze z nutą romantyzmu

Przy przygotowaniu projektu oraz jego realizacji Klient obdarzył nas wyjątkowym zaufaniem i mieliśmy dowolność w aranżacji poszczególnych pomieszczeń. Efekt w pełni spełnił jego oczekiwania. Autorka tego projektu arch. Joanna Kasznia zgrabnie połączyła najmodniejsze aktualnie kolory: złoto, butelkową zieleń, elegancki chaber i delikatny pudrowy róż, które stanowiły mocniejsze akcenty w zestawieniu z ponadczasowym beżem i bielą. Wisienkę na torcie tworzą subtelne dodatki. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

Nowe życie mieszkania w kamienicy

Mieszkania w kamienicach od zawsze posiadają swój niepowtarzalny klimat, który w naszej kolejnej realizacji udało nam się połączyć z nutką nowoczesności. Wprowadzając aktualne trendy, w postaci wciąż lubianego stylu loftowego, staraliśmy się zachować unikatowe elementy dawnej architektury, m.in. poprzez wyczyszczenie ceglanych ścian, które po odnowieniu nabrały niepowtarzalnego wyglądu. Całość utrzymana w ponadczasowość kolorystyce, łączącej modną czerń z kolorami ziemi.

Nowoczesne wnętrze przepełnione ciepłym klimatem

Nowoczesne, piękne i wygodne. Tak można określić nasz najnowszy projekt mieszkania o powierzchni ok. 40 mkw. Wnętrze zostało precyzyjnie zaprojektowane, z użyciem bardzo modnych kolorów ziemi. Zieleń i subtelne brązy to doskonały sposób, aby wprowadzić do mieszkania odrobinę natury, a zastosowane dodatków, w postaci m.in. eleganckich zasłon, pozwoliło stworzyć wnętrze idealne do odpoczynku.