NASZE REALIZACJE

start
wszystkie realizacje

Kwintesencja elegancji i komfortu

Tym razem przedstawiamy metamorfozę dwupoziomowego mieszkania. Zachwyca ono elegancją i komfortem z wykorzystaniem przestrzeni w każdym calu. Znalazło się tutaj wiele doskonale zaprojektowanych przez naszych architektów detali tworzących wyjątkowy design. Wyszukane i bardzo dobrze dobrane materiały wykończeniowe, meble, dekoracje, sprzęty i oświetlenie są dopełnieniem starannie wykonanych prac przez współpracujące z nami ekipy budowlane i stolarzy.

wszystkie realizacje

Eleganckie wnętrze z nutą romantyzmu

Przy przygotowaniu projektu oraz jego realizacji Klient obdarzył nas wyjątkowym zaufaniem i mieliśmy dowolność w aranżacji poszczególnych pomieszczeń. Efekt w pełni spełnił jego oczekiwania. Autorka tego projektu arch. Joanna Kasznia zgrabnie połączyła najmodniejsze aktualnie kolory: złoto, butelkową zieleń, elegancki chaber i delikatny pudrowy róż, które stanowiły mocniejsze akcenty w zestawieniu z ponadczasowym beżem i bielą. Wisienkę na torcie tworzą subtelne dodatki. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

wszystkie realizacje

Elegancki apartament w prestiżowej inwestycji

Pierwsza realizacja zespołu JOT-BE WNĘTRZA. W przestronnym, 100-metrowym apartamencie połączyliśmy klasyczną elegancję z nowoczesną aranżacją. Starannie przemyślane detale i spersonalizowane rozwiązania tworzą piękną, spójną całość. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

wszystkie realizacje

Nowe życie mieszkania w kamienicy

Mieszkania w kamienicach od zawsze posiadają swój niepowtarzalny klimat, który w naszej kolejnej realizacji udało nam się połączyć z nutką nowoczesności. Wprowadzając aktualne trendy, w postaci wciąż lubianego stylu loftowego, staraliśmy się zachować unikatowe elementy dawnej architektury, m.in. poprzez wyczyszczenie ceglanych ścian, które po odnowieniu nabrały niepowtarzalnego wyglądu. Całość utrzymana w ponadczasowość kolorystyce, łączącej modną czerń z kolorami ziemi.

wszystkie realizacje

Kawalerka z elementami loftowymi

25-metrowa kawalerka z przeznaczeniem pod wynajem. Mieszkanie zaprojektowane w stylu uniwersalnym, z wykorzystaniem elementów stylu loftowego. W mieszkaniu umiejętnie zaznaczono podział na strefy, które czyni je niezwykle funkcjonalnym. Nieruchomość przeznaczona pod wynajem, już znalazła swojego najemcę ? Projekt autorstwa Agnieszki Waszkiewicz.

wszystkie realizacje

Wygodne mieszkanie dla dwojga

Mieszkanie zaprojektowane z mocniejszym akcentem w postaci geometrycznych wzorów. Naprawdę niewiele trzeba, aby stworzyć ciekawe i radosne wnętrze. Zabawa kolorami daje nam taką możliwość. Chodź, pomaluj swój świat… 🙂

wszystkie realizacje

Nowoczesne wnętrze przepełnione ciepłym klimatem

Nowoczesne, piękne i wygodne. Tak można określić nasz najnowszy projekt mieszkania o powierzchni ok. 40 mkw. Wnętrze zostało precyzyjnie zaprojektowane, z użyciem bardzo modnych kolorów ziemi. Zieleń i subtelne brązy to doskonały sposób, aby wprowadzić do mieszkania odrobinę natury, a zastosowane dodatków, w postaci m.in. eleganckich zasłon, pozwoliło stworzyć wnętrze idealne do odpoczynku.

wszystkie realizacje

Funkcjonalna kawalerka pod wynajem

Nietuzinkowa kawalerka łączy w sobie elementy nowoczesności i klasyki, a mocne kobaltowe akcenty nadają jej wyjątkowego charakteru. Przemyślana zabudowa jest niezwykle pojemna, a duże lustra optycznie powiększają pomieszczenie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

wszystkie realizacje

Ciepłe i przytulne wnętrze o ponadczasowym charakterze

Mieszkanie z przeznaczeniem pod wynajem. Głównym założeniem było zachowanie uniwersalnego charakteru nieruchomości przy jednoczesnym stworzeniu ciepłego i przytulnego klimatu. Na etapie prac remontowych został zmieniony układ ścian działowych, dzięki czemu na 39 mkw. udało się wygospodarować niezależne pokoje, kuchnię i łazienkę.

wszystkie realizacje

Jakość materiałów i precyzja wykonania to nasz najważniejszy atut

W naszej pracy stawiamy na jakość materiałów i precyzyjną dokładność naszych podwykonawców. Prezentowane mieszkanie to ciągle modne połączenie uniwersalnych, ale jakże pasujących do siebie tonacji. Ponadczasowe zestawienie jasnych kolorów i naturalnych materiałów, pozwala na zastosowanie dodatków w kolorystyce dopasowanej do upodobań przyszłych lokatorów.

wszystkie realizacje

Funkcjonalność i nowoczesność na 25 mkw.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni, wydzielenie funkcjonalnych stref i nowoczesny styl – to wytyczne dla kolejnego naszego projektu wykończenia wnętrza pod klucz 25-metrowej kawalerki.

wszystkie realizacje

Funkcjonalna kawalerka do własnej aranżacji

Przedstawiamy kolejny model współpracy z klientem. Nasz projekt. Nasze wykończenie. Dodatki i wyposażenie zgodnie z naszymi wskazówkami klient zrealizuje we własnym zakresie.

wszystkie realizacje

Kompaktowa kawalerka pod wynajem (PROJEKT)

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni, wydzielenie stref i jednoczesne nadanie wnętrzu lekkości – oto wytyczne dla projektu kompaktowej kawalerki w inwestycji Legnicka Street etap II. Zależało nam też, by mieszkanie prezentowało się nowocześnie i stylowo. Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji!

wszystkie realizacje

Funkcjonalna kawalerka pod wynajem (PROJEKT)

Zaledwie 24-metrowa kawalerka z przeznaczeniem pod wynajem to wyzwanie dla architekta! Wnętrze o możliwie uniwersalnym charakterze musi być funkcjonalne, a jednocześnie powinno cieszyć oko i zaspokoić różne gusta przyszłych najemców. Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji.

Zdjęcia zamieszczone w „Galerii projektów”  objęte są prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych zdjęć w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.